نماینده ارامنه اصفهان در مجلس با فشار حکومت اظهاراتش را پس گرفت

image_pdfimage_print
نماینده ارامنه اصفهان در مجلس با فشار حکومت اظهاراتش را پس گرفت
نماینده ارامنه اصفهان در مجلس با فشار حکومت اظهاراتش را پس گرفت
سانسور اظهار نظرهای این نماینده درحالیست که بارها و بارها نمایندگان اقلیت مجلس شورای اسلامی گفته‌اند ایران برج بلند دموکراسی و بهشت اقلیت‎های دینی است.
 ژرژیک آبراهامیان، نماینده ارامنه اصفهان و جنوب که ۱۱ دی ماه در گفتگو با ایلنا در واکنش به تظاهرات ضدحکومتی در ایران گفته بود « اعتراض حق مردم است و نباید کهریزک دیگری تکرار شود» دو روز پس از این مصاحبه در نامه‎ای به ایلنا متن مصاحبه را رسمن تغییر داد و با اغتشاش خواندن اعتراضات مدعی شد مصاحبه با ویرایشی ناصحیح منتشر شده بخشی از سخنان، بزرگنمایی و تیتر زنی گزینشی بعضی جملات سبب القای تصویر وقایع، خلاف واقعه گردیده است که با اصل نظرات گفته شده سنخیت ندارد.
او متن جدیدی به ایلنا ارائه داده که اکثر حرف‎های گذشته خود را سانسور کرده است و فقط گفته «اعتراض‌ حق مردم است و معترضان حساب خود را از اغتشاشگران جدا کنند».
اعتراضات به گرانی، فساد و دزدی در ایران وارد هفتمین روز خود شده اما جمهوری اسلامی تنها روایت مورد نظر خود را از این اعتراض‌ها منتشر می‎کند و اجازه ابراز نظر آزاد نه به مردم و نه به رسانه‎ها و حتی به صاحبان پست و مقام هم نمی‎دهد که حداقل بخشی از خواسته‎های مردم را بازگو کنند.
سانسور اظهار نظرهای این نماینده درحالیست که بارها و بارها نمایندگان اقلیت مجلس شورای اسلامی گفته‌اند ایران برج بلند دموکراسی و بهشت اقلیت‎های دینی است.

About منبع : محبت نیوز

View all posts by منبع : محبت نیوز →

دیدگاهتان را بنویسید