«تملق مقدس»؛ بیانیه مشترک نمایندگان اقلیت‎های دینی مجلس در حمایت از سپاه

image_pdfimage_print

نمایندگان اقلیت‎های دینی در مجلس برای تملق‎ و مدح‎گویی سران نظام و نهادهای حکومتی و در واقع برای «تملق مقدس» همواره در صف اول قرار دارند اما برای گرفتن حق و حقوق مردم نه!

«محبت نیوز»- پس از قرارگرفتن سپاه پاسداران در فهرست سازمان‎های تروریستی نمایندگان اقلیت‎های دینی در مجلس شورای اسلامی در بیانیه‎ای مشترک اقدام آمریکا را محکوم و از سپاه حمایت کردند.
در این بیانیه از ترامپ به عنوان «یکی از جیره‌خوارترین عوامل استکبار صهیونیسم جهانی» نام برده شده و سپاه به عنوان «معنوی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی انقلابی جهان» و تاکید شده این اقدام ایالات متحده سبب خشم موحدین جهان گردیده است.
در بخشی از این بیانیه بدون اشاره به سوء مدیریت و ناکارآمدی ارکان نظام در مواجهه با سیل و همچنین بدون اشاره به نقش سپاه در سدسازی‎های اشتباه و مهندسی غیراصولی سازه‎ها آمده «اعلام رسمی خصومت استکبار نسبت به این نهاد مردمی، در شرایطی که تمام امکانات آن در اختیار آسیب‌دیدگان سیل قرار گرفته، نشانه‌ای جز دشمنی رژیم آمریکا با تمام ملت ایران نیست.»
یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان و کلدانیان، اسفندیار اختیاری کسنویه یزد نماینده زرتشتیان، ژرژیک آبرامیان نماینده مسیحیان ارامنه جنوب، کارن خانلری نماینده مسیحیان ارامنی شمال و سیامک مره صدق نماینده کلیمیان با امضاء این بیانیه نسبت به آمریکا اعلام انزجار کردند.

About امید محمدیه

آسمان وزمین زايل خواهد شد اما سخنان من هرگز زوال نخواهدپذیرفت. متی 33 -35

View all posts by امید محمدیه →