اقدامات دولت اسلامی پاک کردن چهره مسیحیت از زمین است

image_pdfimage_print
اقدامات دولت اسلامی پاک کردن چهره مسیحیت از زمین است
اقدامات دولت اسلامی پاک کردن چهره مسیحیت از زمین است

هدف اقدامات تروریستی دولت اسلامی(داعش) پاک کردن چهره مسیحیت از زمین است.

گروه تروریستی داعش اعلام کرد که رهبران کلیساها از جمله پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، مقامات کلیسای ارتدوکس یونان و مسیحیان قبطی را هدف قرار خواهد داد .

به نوشته روزنامه اکسپرس، داعش در پندی به پیروان و اعضای خود گفته است: «نصیحت و کلام آخر ما به شما در رابطه با عملیات‌هایتان این است که برنامه‌های خود را پچیده نکنید بلکه در عوض آن‌ها را ساده و موثر نگه دارید. اگر می‌توانید اسلحه به دست آورید، این کار را انجام دهید و هر چه سریعتر از آن در مکانی که بیشترین لطمه و هراس را به وجود می‌آورد استفاده کنید و مرگ و مجروحیت را برای دشمنان خدا و کافران به ارمغان آورید. درست همان طور که آن‌ها مسلمانان را در سرزمین‌های اسلامی وحشت زده می‌کنند شما نیز باید این کافران را در سرزمین‌های خودشان وحشت زده کنید».

این پیام داعش که شامل ۴۵ هزار واژه است افرادی را که قهوه می‌نوشند و کفش‌های تیمبرلند می‌پوشند نیز هدف گرفته و عنوان داشته است: جان کلام این است که تروریسم ما با جنگ، بی‌رحمی و خشونت‌ همراه است.

روزنامه نگاران لیبرال دوست دارند که شما باور کنید ما کارهایمان را انجام می‌دهیم چرا که هیولایی هستیم که اقداماتمان هیچ منطقی ندارد اما حقیقت این است که ما به یک جنگ محاسبه شده که غرب فکر می‌کرد باید سال‌ها پیش پایان می‌یافت ادامه می‌دهیم و آن را تشدید خواهیم کرد.

منبع : «محبت نیوز»

About ASHNAIE

کسی‌که همهٔ این چیزها را تصدیق می‌كند، می‌گوید: «آری! من بزودی می‌آیم!» آمین! بیا ای عیسی، ای خداوند! فیض عیسی خداوند با همهٔ شما باد، آمین!

View all posts by ASHNAIE →

دیدگاهتان را بنویسید