سپاه سعید عابدینی را یک پدیده خواند!

image_pdfimage_print
سپاه سعید عابدینی را یک پدیده خواند!
سپاه سعید عابدینی را یک پدیده خواند!

فارس نیوز پایگاه خبری  وابسته به سپاه و رهبر ایران، آیت الله خامنه ای از کشیش سعید عابدینی به عنوان یک پدیده نام برده است.

اظهارات این پایگاه خبری تندرو پس از سخنرانی سیاسی دوم سعید عابدینی  که در تجمع  مقابل سازمان ملل متحد زمانی که حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی در نیویورک حضور داشته است.

فارس نیوز از سعید عابدینی به عنوان یک پدیده نام برده و در گزراشی گفته است این “کشیش مسیحی صهیونیست” که در همایش سالیانه سازمان مجاهدین در پاریس سخنرانی کرده است اینبار نیز در جمع ایرانیان معترض به حضور رییس جمهور اسلامی صحبت کرده است.

این پایگاه خبری وابسته به سپاه در ادامه گفته است:”همکاری مستمر و قدم به قدم عناصر مسیحیت تبشیری با محوریت سعید عابدینی و جریان های تروریستی معارض سوری یک پیام شفاف را به همراه دارد و آن روند علنی شدن همراهی اسرائیل با جریان های اپوزسیون ایرانی است ،تا پیش از این گروه های اپوزسیون ایرانی که از تنفر عمیق مردم ایران نسبت به صهیونیست ها و منافقین با خبر بودند، حتی در رسانه هایشان نیز سعی داشتند اخبار مربوط به ایشان را سانسور و یا حداقل در کم زد و خورد ترین حالت بازنشر دهند، اما اکنون با پدیده ای مواجه هستیم که عناصر نفاق، سعودی ها و عوامل اسرائیل رسما با یکدیگر همراهی می کنند.”

از گزارش فارس اینطور بر میاید که سعید عابدینی  به عنوان کسی که در گذشته یک مسلمان بوده است در حال حاضر به عنوان یک کشیش مسیحی که به شدت از اسراییل  و برای دفاع از حقوق بشر در خاورمیانه و ایران فعالیت میکند،توانسته است یک اتحاد در میان اپوزسیون حکومت ایران که در گذشته رابطه خوبی نداشته اند ایجاد کند تا در مقابل شرارت های حاکمیت ایران بایستند.

این اتحاد برای حاکمیت ایران شوک آور بوده است، تا جایی که رسانه خبری وابسته به سپاه لب به اعتراف گشوده است و از وی به عنوان یک پدیده علیه حکومت ایران نام میبرد.
کشیش عابدینی  هنگامی که شروع به این سخنرانی ها کرد،بسیاری از مسیحیان ایرانی شروع به حمله کردند و باور دارد  این حملات ناشی از ترس از حکومت بوده است،اما اکنون نتایج این حرکت فوق العاده نمایان شده است.

 کلام خدا در امثال باب ۱۶ آیه ۷ میگوید :

 وقتی کسی خدا را خشنود می‌سازد، خدا کاری می‌کند که حتی دشمنان آن شخص نیز با وی از در صلح و آشتی در آیند.

پس   با وحدت ، احترام و با تمرکز بر ارزش های مشترک ما می توانیم هر شرارت را متوقف کنیم و مهم نیست که آن شرارت چقدر قدرت داسته باشد ،کشیش سعید عابدینی.

منبع : خبرگزاری صدای مسیحیان ایران

About ASHNAIE

کسی‌که همهٔ این چیزها را تصدیق می‌كند، می‌گوید: «آری! من بزودی می‌آیم!» آمین! بیا ای عیسی، ای خداوند! فیض عیسی خداوند با همهٔ شما باد، آمین!

View all posts by ASHNAIE →

دیدگاهتان را بنویسید