شما بعد از مرگ به کجا می روید؟

image_pdfimage_print
شما بعد از مرگ به کجا می روید؟
شما بعد از مرگ به کجا می روید؟
جواب: کتاب مقدس به وضوح بیان می کند که در نهایت دو گزینه پس از مرگ شما وجود دارد: بهشت و یا جهنم.

کتاب مقدس همچنین به طور شفاف بیان می کند که شما می توانید تعیین کنید، بعد از مرگ به کجا خواهید رفت. چطور؟ در ادامه بحث پی خواهیم برد!

اول ازهمه، به مشکل اصلی می پردازیم. ما همه گناه کرده ایم (رومیان فصل ۳ آیه ۲۳). همگی کارهای اشتباه، بد و غیراخلاقی انجام داده ایم (جامعه فصل ۷ آیه ۲۰). گناهانمان ما را از خداوند جدا می سازد، و اگر این مشکل حل نشود، ما تا ابد از خداوند جدا خواهیم ماند (متی فصل ۲۵ آیه ۴۶؛ رومیان فصل ۶ آیه ۲۳). این جدایی ابدی از خداوند، جهنم است و کتاب مقدس از آن به عنوان دریاچه آتش و گوگرد یاد می کند (مکاشفه فصل ۲۰ آیه های ۱۴ تا ۱۵).

حال به راه حل مشکل می پردازیم. خدا در جسم عیسی مسیح به انسان تبدیل شد (یوحنا فصل ۱ آیه های ۱ و ۱۴؛ فصل ۸ آیه ۵۸، فصل ۱۰ آیه ۳۰). او بدون گناه زندگی کرد (اول پطرس فصل ۳ آیه ۲۳، اول یوحنا فصل ۳ آیه ۵) و با تمایل شخصی، زندگی خود را برای آمرزش گناهان ما فدا کرد (اول قرنتیان فصل ۱۵ آیه ۳، اول پطرس فصل ۱ آیه های ۱۸ تا ۱۹). مرگ او تاوان گناهان ما را پرداخت کرد (دوم قرنتیان فصل ۵ آیه ۲۱). اکنون خداوند نجات و بخشش را به عنوان هدیه به ما عطا می نماید (رومیان فصل ۶ آیه ۲۳). حال ما باید از طریق ایمان، آن را دریافت کنیم (یوحنا فصل ۳ آیه ۱۶؛ افسسیان فصل ۲ آیه های ۸ تا ۹). “به خداوند عیسی مسیح ایمان بیاور و نجات خواهی یافت” (اعمال رسولان فصل ۱۶ آیه ۳۱). تنها به عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود اعتماد کن، فقط به فداکاری او برای پرداخت بهای گناهان تکیه کن، و بر طبق کلام خداوند، زندگی ابدی در بهشت به شما داده خواهد شد.

شما بعد از مرگ به کجا می روید؟ این به شما بستگی دارد. خداوند به شما حق انتخاب داده است. خداوند شما را دعوت می کند تا به نزد او بیایید. تصمیم با شماست.

اگر حس می کنید که خداوند شما را به ایمان به عیسی مسیح جذب می کند (یوحنا فصل ۶ آیه ۴۴)، به نزد نجات دهنده بیایید. اگر خداوند پرده را برداشته، نابینایی روحانی شما را از بین می برد (دوم قرنتیان فصل ۴ آیه ۴)، نگاه و تمرکز خود را بر روی نجات دهنده خود قرار دهید. اگر شما جرقه ای از زندگی واقعی را که در واقع مرگ بود، تجربه می کنید (افسسیان فصل ۲ آیه ۱) از طریق نجات دهنده، به زندگی تازه وارد شوید.

شما بعد از مرگ به کجا می روید؟ بهشت یا جهنم؟ از طریق عیسی مسیح، جهنم اجتناب پذیر شده است. عیسی مسیح را به عنوان نجات دهنده خود بپذیرید و بهشت مقصد ابدی شما خواهد بود. اگر هر تصمیم دیگری بگیرید، جدایی ابدی از خداوند در جهنم، نتیجه آن خواهد بود (یوحنا فصل ۱۴ آیه ۶؛ اعمال رسولان فصل ۴ آیه ۱۲). حال اگر شما متوجه دو انتخاب پیش روی خود شده اید که بعد از مرگ کجا خواهید رفت، و تمایل دارید به عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود اعتماد کنید؛ اطمینان حاصل نموده که مطلب زیر را درک می کنید و بدان ایمان دارید. و در اثر ایمان، این را به خداوند بگویید:

“خداوندا من می دانم که گناهکار هستم و می دانم که به خاطر گناهانم، سزاوار هستم تا بصورت ابدی از تو جدا باشم. با اینکه من لیاقتش را ندارم، ولی از تو به خاطر عشقی که نسبت به من داری و قربانی که برای گناهان من از طریق مرگ و رستاخیز مسیح فراهم کرده ای، سپاسگزارم. من ایمان دارم که عیسی برای گناهان من مرد، و تنها به او اعتماد می کنم تا مرا نجات بخشد. از این لحظه به بعد، مرا یاری کن تا به جای زندگی در گناه، برای تو زندگی کنم. به من یاری ده تا باقی زندگی خود را با شکرگزاری از نجات فوق العاده ای که برای من فراهم کرده ای برای تو زندگی کنم. عیسی مسیح از تو سپاسگزارم به خاطر اینکه مرا نجات می دهی.”

منبع: www.gotquestions.org

About ASHNAIE

کسی‌که همهٔ این چیزها را تصدیق می‌كند، می‌گوید: «آری! من بزودی می‌آیم!» آمین! بیا ای عیسی، ای خداوند! فیض عیسی خداوند با همهٔ شما باد، آمین!

View all posts by ASHNAIE →

دیدگاهتان را بنویسید