آلمان:تلاش به قتل پناهجوی ایرانی به علت گرویدن به مسیحیت!

image_pdfimage_print
آلمان:تلاش به قتل پناهجوی ایرانی به علت گرویدن به مسیحیت!
آلمان:تلاش به قتل پناهجوی ایرانی به علت گرویدن به مسیحیت!

مرد افغان متهم به تلاش برای قتل پناهجوی مسیحی هم اکنون مدعی شده است که ۱۹ سال سن دارد!

محب الله شهروند افغانستان متهم به تلاش به قتل امیر پناهجوی مسیحی ایرانی، از طریق حمله بوسیله به وسیله باتوم به  امیر  و ایجاد آسیب های شدید در سر وی شده است.این اتفاق در کمپ پناهجویان واقع در هامبورگ رخ داده است.

محب الله پس از دستگیری مدعی شده است ۱۹ سال سن دارد،با توجه به اینکه  او در ابتدا به  دیوان کیفری بزرگسال گفته بود ۲۲ سال دارد،به این خاطر طبق قانون کیفری  آلمان، متهمان زیر ۲۱  سال سن را می توان در دادگاه اطفال محاکمه و احکام سبک تری برای آنها صادر کرد.

 

در دادگاه این هفته دادستان اعلام کرد محب الله متهم است که در تلاش برای به قتل رساندن امیر پناهجوی ۲۴ ساله ایرانی ساکن در مرکز نگهداری پناهجویان در هامبورگ بوده است،همچنین دادستان افزوده است که محب الله از گرویدن امیر به مسیحیت به شدت عصبانی بوده و او را گناه کار و مرتد به حساب آورده به همین خاطر تصمیم به قتل او گرفته است،که پس حمله محب الله به امیر نیروهای امنیتی حاضر در اردوگاه به کمک امیر شتافته اند.

البته بنا بر اعتقاد دادگاه این درگیری پس از چند سری درگیری بین این دو شخص به صورت جدی در آمده است.

البته طبق اخبار رسیده در ماه های گذشته در ماه می سالجاری میلادی در یک تحقیق  سازمانهای مسیحی گفته شده است  که هزاران تن از مسیحیان در مراکز  نگهداری از پناهجویان در آلمان از سوی  مسلمانان افراطی مورد حمله و آزار و اذیت قرار گرفته اند!

 

خبرگزاری صدای مسیحیان ایران

About ASHNAIE

کسی‌که همهٔ این چیزها را تصدیق می‌كند، می‌گوید: «آری! من بزودی می‌آیم!» آمین! بیا ای عیسی، ای خداوند! فیض عیسی خداوند با همهٔ شما باد، آمین!

View all posts by ASHNAIE →

دیدگاهتان را بنویسید