رواج شیطان پرستی در راستای مقابله با مبلغین مسیحیت انجیلی گفته شده این اقدام در راستای مقابله با مبلغین مسیحیت انجیلی است.

image_pdfimage_print
رواج شیطان پرستی در راستای مقابله با مبلغین مسیحیت انجیلی
رواج شیطان پرستی در راستای مقابله با مبلغین مسیحیت انجیلی

گفته شده این اقدام در راستای مقابله با مبلغین مسیحیت انجیلی است.

سازمان شیطان پرستی موسوم The Satanic Temple اعلام کرد که قصد دارد شعبات خود را در مدارس ابتدایی در سراسر آمریکا دایر کند.

این بیانیه موجب نگرانی شدید در جامعه آمریکا شده است. در حال حاضر شعبات این سازمان در چندین موسسه آموزشی در آمریکا فعالیت می کند و قرار است در آینده در موسسات آموزشی دیگر نیز ایجاد شود.

به نوشته پرتال اینترنتی “ماشابل”، لوسین گریوز نماینده سازمان The Satanic Temple  مدعی گردیده این اقدام در راستای مقابله با مبلغین مسیحیت انجیلی است که کودکان مرتبط با ادیان و مذاهب دیگری را مرعوب می کنند و می گویند آنها گناه کار هستند و به دوزخ می روند.

گریوز در دنباله ادعاهایش عنوان نمود:« The Satanic Temple سازمانی بشردوستانه است که با هدف احیای عدالت اجتماعی فعالیت می کند».

وی گفت که همه کودکان صرف نظر از اعتقادات مذهبی شان خواهند توانست عضو شعبات شیطان پرستی شوند و در آنجا به آنها علاوه بر شیطانپرستی علوم و رشته های مختلف هنر هم تدریس خواهد شد.

 

 منبع : «محبت نیوز»

About ASHNAIE

کسی‌که همهٔ این چیزها را تصدیق می‌كند، می‌گوید: «آری! من بزودی می‌آیم!» آمین! بیا ای عیسی، ای خداوند! فیض عیسی خداوند با همهٔ شما باد، آمین!

View all posts by ASHNAIE →

دیدگاهتان را بنویسید