سخن کوتاه با طرفداران همجنس گرایان(بخش اول)

image_pdfimage_print
سخن کوتاه با طرفداران همجنس گرایان(بخش اول)
سخن کوتاه با طرفداران همجنس گرایان(بخش اول)

بحث درباره گسترش همجنس گرایی به روش اکتسابی (شستشوی مغزی) است. کسانی که طبیعی متولد شدند، اما توسط دوستان به تدریج تغییر می کنند. چرا باید گرایش طبیعی انسان به جنس مخالف را به همجنس تغییر داد و سپس آن را انتخاب آزاد فرد نامید؟ هدف از گسترش همجنس گرایی به شیوه اکتسابی چیست؟ هیچکدام از طرفداران آزادی همجنس گرا به تاثیرات مثبت و مفید این تغییر غیرعادی اشاره نکرده ند، بلکه فقط کورکورانه از افزایش همجنس گرایی به شیوه شستشوی مغزی دفاع می کنند.
عده ای موافقند، اما بسیاری از مادران تشویش و نگرانی دارند در مورد فرزندان شان. آقایان هم علاوه بر نگرانی درباره فرزندان، مضطرب هستند که افزایش همجنس گرایی به شیوه اکتسابی (شستشوی مغزی توسط دوستان) عواقب نامطلوبی برای مردها هم خواهد داشت. هم چنین مشکلاتی را در جامعه نظیر تبعیض و راوابط سرد و نفرت میان دو گروه همجنس گرا و غیر همنجنس گرا گسترش خواهد یافت. دلایل را در مقاله زیر (عواقب و پیامدها) بخوانید. کتاب مقدس همجنسگرایی را تایید نکرده، اما نگرش مسیحیت آن است که با روش های روان درمانی و فعالیت های معنوی بتوان افرادی را که به شیوه اکتسابی تغییر کرده اند، به هویت واقعی شان بازگرداند.

هم جنس گرایی در جامعه تعادل را بر هم می زند.. به عواقبش فکر کنید: شما عاشق خانمی می شوید که هیچ گونه تمایلی به جنس مخالف ندارد. اعصاب تان خورد نمی شود؟ مردی دنبال شما می افتد. مزاحم میشه. به خصوص از نوع “فاعل” باشه می خواهد به شمادست بزند و رابطه جنسی برقرار کنه! خانمی عاشق مردی همجنس گرا می شود و مرد به او پاسخ منفی می دهد…
رنگ قوس قزح سمبولیک متعلق به کسانی است که خودشان تصمیم گرفتند همجنس گرا باشند. آمار نشان داده که فقط در حدود دو درصد از مردم جهان با مشکلات هورمونی متولد می شوند، اما اکثریت همجنس گرایان تحت تاثیر دوستان و افراد منحرف، به هم جنس خود علاقه نشان می دهند. این نوعی شستشوی مغزی است. یک نفر با شستشوی مغزی تروریست می شود، دیگری نژاد پرست و سومی هم همجنس گرا. از دیدگاه روان شناسی این افراد شستشوی مغزی شده اند. اما کسانی که مشکل هورمونی دارند، سرنوشت خود را تعیین نکرده اند. این رنگ آمیزی به آن مفهوم است که من قبلا به جنس مخالف علاقه داشتم، اما ترجیح دادم به همجنس خود عشق بورزم. یک دفعه کسی تصمیم نمی گیرد همجنس گرا شود، مراحلی را می گذراند. یک شبه این اتفاق نمی افتد. پرورش افکار مربوط به همجنس گرایی، تشویق دوستان توام با روابط جنسی با همجنس، عواملی است که به همجنس گرایی منجر می شود. پیام مسیحیت کمک به همجنس گراها و اصلاح آن ها است و نه طرد و مجازات! اما اگر نمی خواهند اصلاح شوند و کمک را نمی پذیرند، خداوند انتخاب خودشان را (جهنم) به آن ها می دهد!

نویسنده مقاله: مهران پورپشنگ

About ASHNAIE

کسی‌که همهٔ این چیزها را تصدیق می‌كند، می‌گوید: «آری! من بزودی می‌آیم!» آمین! بیا ای عیسی، ای خداوند! فیض عیسی خداوند با همهٔ شما باد، آمین!

View all posts by ASHNAIE →

دیدگاهتان را بنویسید