بوکوحرام به اجبار کودکان اسیر مسیحی را به عقد مردان خود در آورد

image_pdfimage_print
بوکوحرام به اجبار کودکان اسیر مسیحی را به عقد مردان خود در آورد
بوکوحرام به اجبار کودکان اسیر مسیحی را به عقد مردان خود در آورد

 

گروه بوکوحرام از شماری از همین زنان و دختران مسیحی ربوده شده به عنوان بردۀ جنسی استفاده می‌کند

گروه اسلامگرای بوکوحرام در آوریل سال ٢۰۱۴ گروه بوکوحرام ٢۷۶ دختر دانش آموز مسیحی را از یک مدرسۀ دولتی در شهر “شیبوک” ربود و به اسارت گرفت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، در تصاویر جدید ویدیویی، گروه بوکو حرام اعلام کرده است که حدود ۴۰ تن از این کودکان به اجبار به عقد مردان درآمده‌اند.

اقدامات تروریستی گروه بوکوحرام از سال ٢۰۰۹ به این سو بیش از ٢۰ هزار کشته به بار آورده اند، در حالی که این گروه هزاران زن و کودک و پسران نوجوان را ربوده و به زور وارد صفوف خود کرده است.

گروه بوکوحرام از شماری از همین زنان و دختران ربوده شده به عنوان بردۀ جنسی استفاده می‌کند و برخی دیگر از آنان را به انجام عملیات مسلحانه و انتحاری وادار می سازد.

ارتش نیجریه اعلام کرده است که در جریان سال ٢۰۱۵ صدها نفر را که غالبن مرکب از زنان و کودکان بودند از اسارت گروه بوکوحرام آزاد ساخته است، هر چند هیچیک از دختران دانش آموز ربوده شده در “شیبوک” تاکنون از جمله اسرای آزاد شده از بند گروه اسلامگرای “بوکوحرام” نبوده‌اند.

منبع : «محبت نیوز»

About ASHNAIE

کسی‌که همهٔ این چیزها را تصدیق می‌كند، می‌گوید: «آری! من بزودی می‌آیم!» آمین! بیا ای عیسی، ای خداوند! فیض عیسی خداوند با همهٔ شما باد، آمین!

View all posts by ASHNAIE →

دیدگاهتان را بنویسید